Dnia 2022-02-12 15:00 odbyło się spotkanie między Everton i Leeds zakończone wynikiem 3-0

Everton - Leeds zakończony wynikiem 3-0.

Pierwsza część spotkania między Everton a Leeds zakończyła się wynikiem 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2022-02-12 15:00 na stadionie Goodison Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Everton i Leeds.

Gole strzelali: S. Coleman 10' 1-0 M. Keane 23' 2-0 A. Gordon A. Gordon 78' 3-0 Richarlison

Żółte kartki Everton: Alex Iwobi 74'

Żółte kartki Leeds: Daniel James 29'

Czerwone kartki Everton:

Czerwone kartki Leeds:

Sędzią głównym tego spotkania był Graham Scott, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Everton stawi czoła Southampton, następne spotkania z drużynami Manchester City i Boreham Wood a Leeds zmierzy się z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i Tottenham.

Kibice z dużym zapałem śledzą ekscytujące starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Mocne drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Alex Iwobi Daniel James raz za razem zaserwowały fantastycznym sympatykom emocje z najwyższej półki. Potyczki między graczami bywają bardzo zajadłe, rzadko zdarza się, że mecze nie są interesujące. Wielokrotnie trafiamy na bezwzględne faule, wspaniałe bramki oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Premier League. Everton i Leeds oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Goodison Park.