Mecz między Crystal Palace i Everton zakończony wynikiem 2-3 na stadionie Selhurst Park

W emocjonującym starciu Premier League drużyny Crystal Palace i Everton spotkały się na boisku Selhurst Park. Mecz zakończył się wynikiem 2-3 na korzyść drużyny Everton. Oba zespoły zaprezentowały widowiskową grę, a kibice byli świadkami wielu fantastycznych akcji i bramek. Wynik na przerwę był remisowy - 1-1, co dodatkowo podnosiło napięcie. Ostatecznie to piłkarze Evertonu zdołali zdobyć decydującego gola, zapewniając sobie cenne trzy punkty.

Mecz Crystal Palace vs Everton zakończony wynikiem 2-3

W niedzielnym meczu Premier League na stadionie Selhurst Park, Crystal Palace podejmował drużynę Everton. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 3-2, po emocjonującym widowisku. Na samym początku spotkania, już w 1 minucie, Vitaliy Mykolenko zdobył bramkę dla Evertonu, dając swojej drużynie prowadzenie. Jednak pięć minut później, Eberechi Eze z Crystal Palace wyrównał wynik, ustalając wynik na 1-1 na przerwę. W drugiej połowie, to drużyna Everton ponownie objęła prowadzenie, dzięki bramce Abdoulaye Doucouré w 49. minucie. Jednakże Crystal Palace odpowiedziało szybko, gdy Odsonne Édouard w 74. minucie wykorzystał asystę Jeissona Lermę i doprowadził do wyrównania 2-2. Ostateczny cios dla gospodarzy zadał Idrissa Gueye, który strzelił bramkę na 3-2 dla Evertonu w 86. minucie meczu. Mimo starań Crystal Palace, nie udało im się już odrobić strat, a goście opuścili boisko z trzema punktami. Mecz nie obył się bez kartek, arbiter Samuel Barrott ukarał zawodników obu drużyn. Eberechi Eze otrzymał żółtą kartkę w 24. minucie, natomiast Amadou Onana, Abdoulaye Doucouré, James Garner i Vitaliy Mykolenko z Evertonu również zostali ukarani żółtymi kartkami. Następne spotkania Crystal Palace to starcia z Luton, West Ham i Bournemouth, natomiast Everton zmierzy się z Manchesterem United, Nottingham Forest oraz Newcastle. Mecz na Selhurst Park dostarczył wielu emocji kibicom obu zespołów, a zwycięstwo Evertonu na wyjeździe na pewno zostanie długo wspominane przez fanów.