Mecz pomiędzy Chelsea i Everton na stadionie Stamford Bridge - 6-0

W miniony weekend na Stamford Bridge odbył się spektakularny mecz pomiędzy drużynami Chelsea i Everton w ramach 33. kolejki Premier League. Mecz zakończył się imponującym zwycięstwem Chelsea 6-0, po tym jak gospodarze prowadzili już 4-0 na przerwę. Spotkanie, które odbyło się 15 kwietnia o godzinie 19:00, okazało się prawdziwą demonstracją siły drużyny prowadzonej przez menedżera Thomasa Tuchela.

Relacja z przebiegu meczu Chelsea - Everton

Wynik meczu Premier League pomiędzy Chelsea a Everton to imponujące 6-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie odbyło się na Stamford Bridge o godzinie 19:00. Sędzią głównym był Paul Tierney z Anglii. Mecz okazał się jednostronną dominacją Chelsea, którzy pewnie kontrolowali boisko od pierwszego gwizdka.

Relacja minutami:

13' - Chelsea wchodzi z impetem! C. Palmer otwiera wynik meczu, zdobywając bramkę na 1-0 po asyście N. Jacksona.

18' - To już 2-0 dla gospodarzy! C. Palmer znowu trafia do siatki, sprawiając, że Everton ma poważne problemy z obroną.

29' - Chelsea nie daje oddechu rywalom! Kolejna bramka, tym razem ponownie autorstwa C. Palmera, który jest w niesamowitej formie.

44' - I to już 4-0! N. Jackson dołącza do listy strzelców, asystując Marcowi Cucurelli. Everton tonie w defensywie.

64' - C. Palmer powiększa przewagę Chelsea na 5-0! To prawdziwe popisowe wykonanie przez napastnika gospodarzy.

90' - Gol! Ale tym razem dla odmiany strzela A. Gilchrist, ustalając ostateczny wynik na 6-0 dla Chelsea. To prawdziwe show na Stamford Bridge!

Żółte kartki: Chelsea: Mykhaylo Mudryk (40') Everton: James Garner (28'), Ashley Young (36'), James Tarkowski (52'), Michael Keane (66')

Nie odnotowano czerwonych kartek podczas tego meczu.

Po tej imponującej wygranej Chelsea, obie drużyny mają przed sobą kolejne wyzwania. Chelsea zmierzy się z Arsenal, Aston Villą i Tottenham, podczas gdy Everton czekają starcia z Liverpoolem, Brentfordem i Luton.