Tottenham vs Everton, wynik meczu: 2-0

Tottenham vs Everton, wynik końcowy 2-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Tottenham i Everton zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-10-15 16:30 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 11 pomiędzy Tottenham a Everton.

Gole strzelali: H. Kane 59' 1-0 P. Højbjerg 86' 2-0 R. Bentancur

Żółte kartki Tottenham: Rodrigo Bentancur 37'

Żółte kartki Everton: Neal Maupay 12' Dwight McNeil 44' Idrissa Gueye 54' Vitaliy Mykolenko 81'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Everton:

Sędzią głównym tego spotkania był Paul Tierney, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Tottenham zmierzy się już z Manchester United, następne spotkania z drużynami Newcastle i Sporting CP. Kolejno natomiast Everton zmierzy się z Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i Fulham.

Kibice z entuzjazmem śledzą starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Utalentowane zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak Rodrigo Bentancur Neal Maupay wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym fanom wiele wrażeń. Stale obserwujemy spektakularne asysty czy bramki, nieczyste faule kończące się żółtą kartką, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Zmagania pomiędzy piłkarzami są bezkompromisowe, rzadko bywa, iż widowiska męczą kibica. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Premier League. Tottenham i Everton oraz ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.