Mecz Manchester City vs Everton zakończony wynikiem 3-0 dnia 2021-11-21 14:00 na obiekcie Etihad Stadium

Dnia 2021-11-21 14:00 na stadionie Etihad Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 12 pomiędzy Manchester City a Everton.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Manchester City i Everton zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: R. Sterling 44' 1-0 João Cancelo Rodri 55' 2-0 Bernardo Silva 86' 3-0

Żółte kartki Manchester City: Aymeric Laporte 45'

Żółte kartki Everton: Richarlison 31'

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Everton:

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Manchester City stanie naprzeciw Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami West Ham i Aston Villa. Kolejno natomiast Everton zmierzy się z Brentford. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i Arsenal.

Bardzo często wierni fani śledzą starcia ligi Premier League. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Aymeric Laporte Richarlison nieprzerwanie zapewniają wyśmienitym fanom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy przepiękne asysty czy bramki, bezwzględne sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi są bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to potyczki statyczne. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Manchester City i Everton w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Etihad Stadium.