Everton - Arsenal, wynik spotkania 1-0

Everton - Arsenal wynik spotkania 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Everton a Arsenal zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-02-04 12:30 na stadionie Goodison Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Everton oraz Arsenal.

Gole strzelali: J. Tarkowski 60' 1-0 D. McNeil

Żółte kartki Everton: Vitaliy Mykolenko 63' Amadou Onana 69' Jordan Pickford 86' Neal Maupay 90'

Żółte kartki Arsenal: Oleksandr Zinchenko 90'

Czerwone kartki Everton:

Czerwone kartki Arsenal:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Everton stawi czoła Liverpool, następne spotkania z drużynami Leeds oraz Aston Villa. Kolejno natomiast Arsenal z Brentford. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City oraz Aston Villa.

Liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które odbywają się w lidze Premier League. Składające się z zdolnych napastników/obrońców futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Vitaliy Mykolenko Oleksandr Zinchenko raz za razem zagwarantowały wyborowym fanom wiele niezapomnianych przeżyć. Bardzo często trafiamy na przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste faule, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami są bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że są to zmagania drętwe. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Premier League. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Everton oraz Arsenal z ligi Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Goodison Park.