Dnia 2022-08-13 11:30 na stadionie Villa Park odbyło się spotkanie Aston Villa - Everton: 2-1

Aston Villa - Everton, wynik 2-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Aston Villa a Everton wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-08-13 11:30 na stadionie Villa Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 2. Na przeciw siebie stanęły Aston Villa i Everton.

Gole strzelali: D. Ings 31' 1-0 O. Watkins E. Buendía 86' 2-0 O. Watkins L. Digne 87' 2-1

Żółte kartki Aston Villa: Philippe Coutinho 29' Lucas Digne 49' Danny Ings 75' Ashley Young 90'

Żółte kartki Everton: Tom Davies 43'

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki Everton:

Główny arbiter meczu - Michael Oliver, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Aston Villa zmierzy się już z Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Bolton i West Ham natomiast Everton z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Fleetwood Town i Brentford.

Bardzo często liczni kibice z zapałem śledzą poczynania w lidze Premier League. Mocne zespoły futbolowe i piłkarze jak Philippe Coutinho Tom Davies nierzadko zagwarantowały wspaniałym kibicom emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami są zajadłe, rzadko bywa, iż są to spotkania usypiające. Stale obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul, przechodzące do historii bramki i asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Aston Villa oraz Everton i ich udział w lidze Premier League gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Villa Park.