Dnia 2023-01-14 15:00 na obiekcie Goodison Park miało miejsce spotkanie Everton kontra Southampton: wynik końcowy 1-2

Everton kontra Southampton 1-2. Dnia 2023-01-14 15:00 na obiekcie sportowym Goodison Park odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 20. Zmierzyły się Everton oraz Southampton.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Everton i Southampton zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: A. Onana 39' 1-0 D. Gray J. Ward-Prowse 46' 1-1 C. Adams J. Ward-Prowse 78' 1-2

Żółte kartki Everton:

Żółte kartki Southampton: Roméo Lavia 14' Ibrahima Diallo 69' Lyanco 90'

Czerwone kartki Everton:

Czerwone kartki Southampton:

Główny sędzia spotkania to John Brooks, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Everton stanie naprzeciw West Ham, następne spotkania z drużynami Arsenal oraz Liverpool a Southampton podejmie Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle oraz Blackpool.

Coraz częściej mnóstwo fanów piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzi starcia, które mają miejsce w lidze Premier League. Składające się z utalentowanych zawodników futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak Roméo Lavia nieprzerwanie serwują kapitalnym sympatykom wiele przeżyć. Natrafiamy na przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne faule zakończone czerwonym kartonikiem gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Walki pomiędzy graczami ligowymi okazują się zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, że są to widowiska statyczne. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić spotkania sportowe emocjonującej ligi Premier League oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Everton i Southampton oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Goodison Park.

Przeglądnij artykuł i poszerz swoją wiedzę - Zajrzyj w link!