Na obiekcie Goodison Park dnia 2021-10-17 13:00 miał miejsce mecz Everton kontra West Ham zakończony wynikiem 0-1

Everton kontra West Ham, wynik końcowy 0-1. Dnia 2021-10-17 13:00 na obiekcie sportowym Goodison Park rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Everton i West Ham.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Everton oraz West Ham zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: A. Ogbonna 74' 0-1 J. Bowen

Żółte kartki Everton:

Żółte kartki West Ham: Michail Antonio 10' Pablo Fornals 31'

Czerwone kartki Everton:

Czerwone kartki West Ham:

Główny sędzia meczu - Stuart Attwell, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Everton stawi czoła Watford, następne spotkania z drużynami Wolves i Tottenham. Kolejno natomiast West Ham z Genk. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham i Manchester City.

Liczna grupa fanów z dużym zaangażowaniem śledzi fascynujące poczynania w lidze Premier League. Mocne futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Michail Antonio częstokroć zaserwowały wyborowym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Ustawicznie obserwujemy przechodzące do historii gole czy asysty, nieczyste faule, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że zmagania nas męczą. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać spotkania sportowe ligi Premier League i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Everton oraz West Ham w lidze Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Goodison Park.