Mecz Brighton kontra Everton zakończony wynikiem 1-5

Brighton kontra Everton, wynik końcowy 1-5.

Po pierwszej połowie spotkania między Brighton a Everton wynik to 0-3. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-5.

Dnia 2023-05-08 16:30 na stadionie The American Express Community Stadium rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Brighton i Everton.

Gole strzelali: A. Doucouré 1' 0-1 D. Calvert-Lewin A. Doucouré 29' 0-2 D. McNeil J. Steele 35' 0-3 D. McNeil 76' 0-4 A. Iwobi A. Mac Allister 79' 1-4 D. McNeil 90' 1-5 A. Onana

Żółte kartki Brighton: Lewis Dunk 21'

Żółte kartki Everton: Amadou Onana -5' Yerry Mina 18' Idrissa Gueye 25' Dominic Calvert-Lewin 45' Abdoulaye Doucouré 56'

Czerwone kartki Brighton:

Czerwone kartki Everton:

Główny sędzia spotkania - Simon Hooper, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Brighton stawi czoła Newcastle, następne spotkania z drużynami Southampton i Manchester City. Kolejno natomiast Everton zmierzy się z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth i .

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców śledzi fascynujące poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Uzdolnione futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak Lewis Dunk Amadou Onana nierzadko zagwarantowały własnym wiernym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Walki między zawodnikami są bardzo zajadłe, nie często bywa, że są to spotkania mało interesujące. Zdarzają się bezwzględne faule zakończone czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii asysty oraz gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Premier League. Brighton i Everton jak ich udział w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak The American Express Community Stadium.