Everton - Wolves, wynik spotkania 0-1

Everton - Wolves 0-1. Dnia 2022-03-13 14:00 na obiekcie sportowym Goodison Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 29 pomiędzy Everton a Wolves.

Po pierwszej połowie meczu między Everton a Wolves wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: C. Coady 49' 0-1 Rúben Neves

Żółte kartki Everton: Jonjoe Kenny 75' Jonjoe Kenny 78' Ben Godfrey 84'

Żółte kartki Wolves: Conor Coady 64'

Czerwone kartki Everton: Jonjoe Kenny 78'

Czerwone kartki Wolves:

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Oliver, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Everton zmierzy się już z Newcastle, następne spotkania z drużynami Crystal Palace i Watford. Kolejno natomiast Wolves zmierzy się z Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa i Newcastle.

Wielu kibiców śledzi poczynania w lidze Premier League. Mocne futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak między innymi Jonjoe Kenny Conor Coady często zapewniają wyśmienitym sympatykom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy efektowne bramki czy asysty, nieczyste faule, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Walki między graczami ligowymi są niezwykle zażarte, nie często okazuje się definitywnie, iż są to widowiska nużące. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych iśledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich znanych zespołów jak Everton i Wolves z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Goodison Park.