Spotkanie Everton vs Crystal Palace, wynik 3-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Everton a Crystal Palace wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-10-22 14:00 na obiekcie sportowym Goodison Park odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 13. Zmierzyły się ze sobą Everton i Crystal Palace.

Gole strzelali: D. Calvert-Lewin 11' 1-0 A. Iwobi A. Gordon 63' 2-0 D. McNeil 84' 3-0 A. Iwobi

Żółte kartki Everton: James Tarkowski 68' Demarai Gray 70' James Garner 90'

Żółte kartki Crystal Palace: Jeffrey Schlupp 68' Marc Guéhi 68' Wilfried Zaha 68' Jean-Philippe Mateta 80'

Czerwone kartki Everton:

Czerwone kartki Crystal Palace:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Everton stanie naprzeciw Fulham, następne spotkania z drużynami Leicester i Bournemouth. Kolejno natomiast Crystal Palace z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami West Ham i Newcastle.

W dzisiejszych czasach liczni fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące potyczki ligi Premier League. Liczące się futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak James Tarkowski Jeffrey Schlupp nierzadko zapewniły wyborowym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Zapadające w pamięć potyczki między graczami są zagorzałe, nie często bywa, iż widowiska nas męczą. Nieustannie zdarzają się przechodzące do historii gole i asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać spotkania piłkarskie ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak Everton i Crystal Palace w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Goodison Park.