Na obiekcie Goodison Park miało miejsce spotkanie między Everton i Manchester City - 0-3

Everton kontra Manchester City, wynik 0-3.

Pierwsza część spotkania między Everton a Manchester City zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Dnia 2023-05-14 13:00 na stadionie Goodison Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 36 pomiędzy Everton a Manchester City.

Gole strzelali: İ. Gündoğan 37' 0-1 R. Mahrez E. Haaland 39' 0-2 İ. Gündoğan İ. Gündoğan 51' 0-3

Żółte kartki Everton: James Garner 49'

Żółte kartki Manchester City:

Czerwone kartki Everton:

Czerwone kartki Manchester City:

Główny sędzia spotkania - Anthony Taylor, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Everton stawi czoła Wolves, następne spotkania z drużynami Bournemouth i Real Madrid. Kolejno natomiast Manchester City podejmie Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Brighton i .

Oddani kibice futbolu śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Premier League. Mocne futbolowe zespoły i piłkarze jak James Garner nieprzerwanie sprawiają swoim miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Zdarzają się wyśmienite gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między piłkarzami bywają zaciekłe, nie często zdarza się definitywnie, że potyczki nie są interesujące. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Everton oraz Manchester City oraz ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Goodison Park.