Back to Top

Mecz Manchester United vs Everton, wynik końcowy 2-0

Na stadionie Old Trafford dnia 2024-03-09 12:30 miało miejsce spotkanie między Manchester United oraz Everton zakończone wynikiem 2-0

W sobotnie popołudnie na stadionie Old Trafford doszło do starcia pomiędzy drużynami Manchester United i Everton w ramach 28. kolejki Premier League. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0, którzy od samego początku narzucili swoje warunki i pewnie kontrolowali przebieg spotkania. Wynik na przerwę wskazywał 2-0 na korzyść Manchesteru United, co ostatecznie przyczyniło się do pełnego sukcesu podopiecznych trenera Solskjaera. Czy mają szansę na powrót do walki o mistrzostwo? Wszystko jeszcze otwarte! Mecz odbył się dnia 2024-03-09 o godzinie 12:30, a nasza relacja przybliża to wydarzenie z perspektywy sportowego emocji.

Everton kontra West Ham, wynik 1-3

Spotkanie Everton - West Ham dnia 2024-03-02 15:00 na obiekcie Goodison Park: wynik 1-3

W meczu 27. kolejki Premier League pomiędzy Everton a West Ham na Goodison Park padł wynik 1-3. Mimo bramki na przerwę, spotkanie rozpoczęte o godzinie 15:00 w dniu 2 marca 2024 roku zakończyło się zwycięstwem gości. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie wydarzenia miały miejsce na murawie.

Brighton vs Everton wynik 1-1

Spotkanie Brighton vs Everton zakończone wynikiem 1-1 na stadionie American Express Stadium

W minioną sobotę, 24 lutego 2024 roku o godzinie 15:00 czasu lokalnego, na murawie American Express Stadium drużyny Brighton i Everton zmierzyły się w meczu 26. kolejki Premier League. Po zaciętym starciu, które zakończyło się remisem 1-1, obie ekipy mogą być zadowolone z punktu z tego starcia.

Mecz Everton vs Crystal Palace, wynik końcowy 1-1

Everton kontra Crystal Palace, wynik spotkania 1-1

W meczu 25. kolejki Premier League pomiędzy Everton a Crystal Palace na Goodison Park padł remis 1-1. Mimo starań obu drużyn, wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy, jednak w drugiej połowie udało się obu zespołom pokonać bramkarzy przeciwników. Spotkanie odbyło się 19 lutego 2024 roku o godzinie 20:00. Oto krótka relacja z tego starcia.

Mecz Manchester City vs Everton, wynik 2-0

Na obiekcie Etihad Stadium odbył się mecz między Manchester City i Everton zakończony wynikiem 2-0

W meczu 24. kolejki Premier League, rozegranym w Etihad Stadium, Manchester City podejmowało drużynę Everton. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0, pomimo bezbramkowego remisu na przerwę. Mecz miał miejsce 2 dni temu o godzinie 12:30, a kibice mogli podziwiać efektowne akcje obu zespołów.