Back to Top

Mecz Newcastle - Everton 1-1

Na stadionie St. James' Park odbyło się spotkanie Newcastle - Everton zakończone wynikiem 1-1

W meczu 31. kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Newcastle a Everton na St. James' Park padł remis 1-1. Spotkanie rozegrane zostało 6 dni temu, 2 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:30. Gospodarze prowadzili po pierwszej połowie, ale ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami po bramkach. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółową relacją z tego starcia.

Everton vs Burnley 1-0

Mecz między Everton i Burnley zakończony wynikiem 1-0 dnia 2024-04-06 14:00

W najnowszym starciu na murawie Goodison Park, drużyna Everton pokonała Burnley 1-0. Mecz, który odbył się w ramach 32. kolejki Premier League, był pełen emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Wynik 1-0 utrzymał się zarówno do przerwy, jak i końcowego gwizdka sędziego, dając kibicom wiele powodów do dyskusji i analizy tego starcia.

Everton - Burnley 1-0

Mecz Everton - Burnley zakończony wynikiem 1-0 dnia 2024-04-06 14:00

W sobotnie popołudnie na Goodison Park odbył się mecz pomiędzy drużynami Everton i Burnley, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Spotkanie, które odbyło się dwa dni temu, w ramach 32. kolejki Premier League, przyniosło emocje i niezwykle zaciętą rywalizację na boisku.

Newcastle vs Everton zakończony wynikiem 1-1

Newcastle vs Everton, wynik spotkania: 1-1

W meczu 31. kolejki angielskiej Premier League drużyny Newcastle i Everton zmierzyły się na boisku St. James' Park. Spotkanie, które odbyło się 6 dni temu, zakończyło się remisem 1-1. Newcastle prowadziło 1-0 po pierwszej połowie, jednak Everton zdołał wyrównać po przerwie, dzięki czemu obie drużyny podzieliły się punktami.

Mecz pomiędzy Bournemouth kontra Everton 2-1

Bournemouth kontra Everton, wynik spotkania 2-1

W meczu 30. kolejki Premier League pomiędzy Bournemouth a Everton na Vitality Stadium padł wynik 2-1. Pomimo bezbramkowego remisu na przerwę, ostatecznie to gospodarze wyszli zwycięsko z boiska. Spotkanie odbyło się 3 dni temu, 30 marca o godzinie 15:00, pozostawiając kibiców obydwu drużyn z wieloma emocjami do przeżycia.

Mecz Manchester United vs Everton, wynik końcowy 2-0

Na stadionie Old Trafford dnia 2024-03-09 12:30 miało miejsce spotkanie między Manchester United oraz Everton zakończone wynikiem 2-0

W sobotnie popołudnie na stadionie Old Trafford doszło do starcia pomiędzy drużynami Manchester United i Everton w ramach 28. kolejki Premier League. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0, którzy od samego początku narzucili swoje warunki i pewnie kontrolowali przebieg spotkania. Wynik na przerwę wskazywał 2-0 na korzyść Manchesteru United, co ostatecznie przyczyniło się do pełnego sukcesu podopiecznych trenera Solskjaera. Czy mają szansę na powrót do walki o mistrzostwo? Wszystko jeszcze otwarte! Mecz odbył się dnia 2024-03-09 o godzinie 12:30, a nasza relacja przybliża to wydarzenie z perspektywy sportowego emocji.