Back to Top

Chelsea vs Everton, wynik końcowy 6-0

Mecz pomiędzy Chelsea i Everton na stadionie Stamford Bridge - 6-0

W miniony weekend na Stamford Bridge odbył się spektakularny mecz pomiędzy drużynami Chelsea i Everton w ramach 33. kolejki Premier League. Mecz zakończył się imponującym zwycięstwem Chelsea 6-0, po tym jak gospodarze prowadzili już 4-0 na przerwę. Spotkanie, które odbyło się 15 kwietnia o godzinie 19:00, okazało się prawdziwą demonstracją siły drużyny prowadzonej przez menedżera Thomasa Tuchela.

Mecz Everton kontra Nottingham Forest 2-0

Na obiekcie Goodison Park dnia 2024-04-21 12:30 odbył się mecz pomiędzy Everton oraz Nottingham Forest zakończony wynikiem 2-0

W dniu 21 kwietnia 2024 roku na stadionie Goodison Park odbył się mecz pomiędzy drużynami Everton i Nottingham Forest w ramach 34. kolejki Premier League. Gospodarze pewnie pokonali rywali 2-0, zdobywając jednego gola przed przerwą i drugiego po wznowieniu gry. To starcie miało miejsce dokładnie dzień przed powstaniem tego artykułu, który został stworzony 22 kwietnia 2024 roku o godzinie 07:25.

Mecz Newcastle - Everton 1-1

Na stadionie St. James' Park odbyło się spotkanie Newcastle - Everton zakończone wynikiem 1-1

W meczu 31. kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Newcastle a Everton na St. James' Park padł remis 1-1. Spotkanie rozegrane zostało 6 dni temu, 2 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:30. Gospodarze prowadzili po pierwszej połowie, ale ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami po bramkach. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółową relacją z tego starcia.

Everton vs Burnley 1-0

Mecz między Everton i Burnley zakończony wynikiem 1-0 dnia 2024-04-06 14:00

W najnowszym starciu na murawie Goodison Park, drużyna Everton pokonała Burnley 1-0. Mecz, który odbył się w ramach 32. kolejki Premier League, był pełen emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Wynik 1-0 utrzymał się zarówno do przerwy, jak i końcowego gwizdka sędziego, dając kibicom wiele powodów do dyskusji i analizy tego starcia.

Everton - Burnley 1-0

Mecz Everton - Burnley zakończony wynikiem 1-0 dnia 2024-04-06 14:00

W sobotnie popołudnie na Goodison Park odbył się mecz pomiędzy drużynami Everton i Burnley, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Spotkanie, które odbyło się dwa dni temu, w ramach 32. kolejki Premier League, przyniosło emocje i niezwykle zaciętą rywalizację na boisku.

Newcastle vs Everton zakończony wynikiem 1-1

Newcastle vs Everton, wynik spotkania: 1-1

W meczu 31. kolejki angielskiej Premier League drużyny Newcastle i Everton zmierzyły się na boisku St. James' Park. Spotkanie, które odbyło się 6 dni temu, zakończyło się remisem 1-1. Newcastle prowadziło 1-0 po pierwszej połowie, jednak Everton zdołał wyrównać po przerwie, dzięki czemu obie drużyny podzieliły się punktami.