Spotkanie Leeds kontra Everton dnia 2022-08-30 19:00 na stadionie Elland Road - 1-1

Leeds kontra Everton 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Leeds i Everton zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-08-30 19:00 na stadionie Elland Road rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Leeds oraz Everton.

Gole strzelali: A. Gordon 17' 0-1 A. Iwobi L. Sinisterra 55' 1-1 B. Aaronson

Żółte kartki Leeds: Tyler Adams 40' Diego Llorente 57' Rasmus Kristensen 59'

Żółte kartki Everton: Tom Davies 20' Anthony Gordon 60' Nathan Patterson 67'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Everton:

Główny sędzia spotkania to Simon Hooper, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Leeds stanie naprzeciw Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Manchester United oraz Aston Villa. Kolejno natomiast Everton z Arsenal. Następne mecze zagra z drużynami West Ham oraz Southampton.

Bardzo często oddani fani futbolu śledzą ciekawe poczynania w lidze Premier League. Ciekawe zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Tyler Adams Tom Davies nader często zaserwowały kapitalnym kibicom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Zmagania między piłkarzami bywają niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, że widowiska nas nudzą. Trafiamy na spektakularne bramki oraz asysty, brutalne faule kończące się bardzo często czerwoną kartką gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich iśledzić spotkania piłkarskiej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Leeds i Everton i ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Elland Road.