Spotkanie West Ham vs Everton zakończone wynikiem 2-1

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy West Ham i Everton zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-04-03 13:00 na stadionie London Stadium rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 31 pomiędzy West Ham a Everton.

Gole strzelali: A. Cresswell 32' 1-0 M. Holgate 53' 1-1 Richarlison J. Bowen 58' 2-1

Żółte kartki West Ham: Aaron Cresswell 90'

Żółte kartki Everton: Michael Keane 34' Michael Keane 65' Mason Holgate 84'

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Everton: Michael Keane 65'

Główny sędzia meczu to Michael Oliver, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna West Ham zmierzy się już z Lyon, następne spotkania z drużynami Brentford i Lyon a Everton podejmie Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i Crystal Palace.

Wierni kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak Aaron Cresswell Michael Keane nieustannie sprawiają wyborowym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Nieprzerwanie zdarzają się idealnie wyliczone asysty oraz bramki, ostre faule, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi bywają zajadłe, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, że widowiska nudzą. Warto więc śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. West Ham i Everton i ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak London Stadium.