Na obiekcie Goodison Park odbyło się spotkanie Everton kontra Newcastle zakończone wynikiem 1-0

Everton kontra Newcastle zakończony wynikiem 1-0. W dniu 2022-03-17 19:45 na stadionie Goodison Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 20 pomiędzy Everton a Newcastle.

Pierwsza połowa meczu między Everton a Newcastle zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: A. Iwobi 90' 1-0 D. Calvert-Lewin

Żółte kartki Everton: Richarlison 64' Anthony Gordon 76'

Żółte kartki Newcastle: Emil Krafth 76'

Czerwone kartki Everton: Allan 83'

Czerwone kartki Newcastle:

Główny arbiter meczu - Craig Pawson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Everton zmierzy się już z West Ham, następne spotkania z drużynami Burnley i Manchester United natomiast Newcastle zmierzy się z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Wolves i Leicester.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice futbolu śledzą potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Utalentowane piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze jak Richarlison Emil Krafth nierzadko zaserwowały własnym stałym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Walki między graczami zdarzają się zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, że są to widowiska mało interesujące. Nieprzerwanie zdarzają się wyśmienite gole i asysty, ostre faule gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich iśledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Everton i Newcastle w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Goodison Park.