Norwich - Everton, wynik meczu: 2-1

Norwich - Everton zakończony wynikiem 2-1. Dnia 2022-01-15 15:00 na stadionie Carrow Road odbył się mecz ligi Premier League kolejki 22 pomiędzy Norwich a Everton.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Norwich oraz Everton zakończyła się 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: M. Keane 16' 1-0 A. Idah 18' 2-0 B. Williams Richarlison 60' 2-1

Żółte kartki Norwich: Josh Sargent 50' Max Aarons 66' Teemu Pukki 70'

Żółte kartki Everton: Michael Keane 47'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Everton:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Madley, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Norwich stawi czoła Watford, następne spotkania z drużynami Wolves i Crystal Palace. Kolejno natomiast Everton z Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Brentford i Newcastle.

Liczni fani śledzą bardzo interesujące potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Josh Sargent Michael Keane raz za razem gwarantują wyśmienitym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy ostre faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, idealne gole czy asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy graczami zdarzają się zażarte, nie często okazuje się, że są to spotkania nużące. Zachęcamy każdego z fanów, aby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskie lubianej ligi Premier League. Norwich oraz Everton jak ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Carrow Road.